top of page

gRILL PATIEKALŲ BARAS KLAIPĖDOS SENAMIESTYJE

Mūsų iStorija


Pamenu vasaras, kai išvykus toliau nuo miesto centro, kur eitum, tai vienur, tai kitur galėdavai užuosti grilyje degančių malkų kvapą, kurį greitai pakeičia ant ugnies kepamos, skrundančios mėsos aromatas. Šis kvapas -  turbūt vienas iš maloniausių, tarsi vasaros simbolis.

Bet kepti mėsą grilyje yra dar maloniau. Gali girdėti kaip spragsi degančios malkos ir klausytis kaip čirškia nuo karščio tirpstantys riebalai. O ir akis yra kur paganyti. Labai įdomu yra stebėti kaip keičiasi mėsos spalva, kaip skrunda dūmais apsuptas, mėsos gaminys.

Labai mėgstant vasarą, gardų grilyje kepamos mėsos kvapą bei nepakartojamą dūmų skonio mėsišką gardėsį, kilo noras visą tai turėti ištisus metus. Taip atsirado IQ baras.


 

Kur pavalgyti Klaipėdoje? IQ baras laukia Jūsų. .jpg

APIE IQ BARĄ

IQ baras -  tai mėsos baras, įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, veikia nuo 2003 metų.

Labai mėgstame ant laužo keptus gardėsius, tad mėsą savo patiekalams ruošiame ,,Komado" grill kepsninėje. Taip galime kasdien Jus džiuginti vasariškais malonumais. Labai vertiname skaniai paruoštą maistą, tad stengiamės, kad mūsų patiekalai būtų nepriekaištingos kokybės. Visa mėsa į barą atkeliauja tik kruopščiai atrinkta ir tik iš Lietuvos ūkių. Dažnai lankomės baruose, esančiuose įvairiose pasaulio valstybėse, bendraujame su užsienio kolegomis, dalinamės patirtimi, taip bandome rasti ir parvežti tai, ko Lietuvoje dar nėra, tam, kad nudžiugintume Jus naujovėmis.

mūsų produktai

ŠONKAULIUKAI

Rūkyti ir griliuje kepti kiaulienos ir jautienos šonkauliukai

MĖSAINIAI

Grilyje ant anglių kepta jautiena, kiauliena ir vištiena

bottom of page